Akcesoria papiernicze

Czy artykuły papiernicze dla firm można kupić w supermarkecie?

Wydawałoby się, że zakup artykułów papierniczych dla firm to nic trudnego. W każdym supermarkecie jest dział papierniczy pełen długopisów, ołówków, spinaczy. Nie brakuje także papieru do ksero lub drukarki. Znajdziemy tam także drobny sprzęt biurowy i materiały eksploatacyjne dla niego.

Czy jednak supermarket to dobre miejsce do zakupu artykułów papierniczych dla firm?

Gdy próbujemy robić zakupy w takim miejscu okazuje się, że nie wszystkie artykuły papiernicze dla firm są tam dostępne. Asortyment jest zmienny, niektóre przedmioty są słabej jakości.

jeden z przykładów papierniczych akcesoriów

Poza tym w supermarkecie nie ma możliwości zakupu obrandowanych produktów typu długopisy z danymi firmy, notatniki z logo itp.

Dużym problemem jest na też papier firmowy, który powinien mieć nadrukowane logo, i dla którego wymagania jakościowe są dosyć duże.

Nie ma tam także żadnych gadżetów reklamowych, które warto kupić wraz z artykułami papierniczymi.

Powyżej: jeden z papierniczych akcesoriów ze strony biurowezakupy24.pl

W supermarkecie nie możemy także liczyć na rabat ze względu na duże zakupy. Na przestrzeni roku, jeśli mamy firmę, która zużywa sporo materiałów biurowych może mieć to spore znaczenie.

W supermarkecie musimy sami zrobić swoje zakupy. Nie ma tam dedykowanych doradców klienta, którzy mogą powiedzieć, co sprawdzi się najlepiej w przypadku naszej firmy.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że supermarkety bardzo rzadko oferują opcję dowozu materiałów biurowych, co oznacza, że za każdym razem jakiś pracownik musi osobiście pojechać do sklepu.