Kultowe marki akcesoriów do biura

Marka a bogaty asortyment do domu i biura

przykład jednego z produktów Avery Zweckform

Firma z bogatą historią i dużym doświadczeniem w swojej branży – tym właśnie wyróżnia się między innymi Avery Zweckform. Jest to renomowana marka, które oferuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz produktów, które świetnie się sprawdzają zarówno w domu, jak i w biurze.

Kilka słów o marce

Firma Avery Zweckform powstała w 1935 roku z inicjatywy jej założyciela – Stana Avery, który jako pierwszy stworzył etykietę samoprzylepną, a następnie założył pierwszą w branży firmę produkującą te etykiety. Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło, firma się rozrosła i weszła na kolejne rynki, w tym również europejski i do Polski. Obecnie firma ta cieszy się ogromną renomą wśród klientów, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy.

Asortyment, który zadowoli każdego „biurowicza”

Produkty firmy Avery Zweckform można podzielić na kilka grup produktowych, pośród których można wymienić przede wszystkim: etykiety, wizytówki i karty, identyfikatory, tabliczki znamionowe, znaki bezpieczeństwa, folie, naklejki, notatniki, metkownice oraz wysokiej jakości papier. Wszystkie produkty wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością, dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły oraz doskonałym wykończeniem.