Biznes

Datacolor spyder – najszybsze, najdokładniejsze i najłatwiejsze w użyciu narzędzie do kalibracji monitorów

Podczas gdy Ty próbujesz zrobić idealne zdjęcie, my szukamy sposobów na to, aby pozostało ono idealne na Twoim monitorze. Datacolor spyder posiada zupełnie nowej technologii funkcję kalibracji kolorów. Wiemy, że nie jest łatwo zrobić idealne ujęcie. Nie pozwól, aby nieskalibrowany monitor Cię przed tym powstrzymał.

Niezrównana technologia kolorometryczna

datacolor spyder

W oparciu o lata badań datacolor spyder jest całkowicie nowym i bardziej dokładnym sposobem pomiaru koloru. Innowacyjna technologia kolorymetryczna oparta na soczewkach charakteryzuje się wyższą czułością na światło i bardziej zaawansowanymi czujnikami, dzięki czemu uzyskiwane są znacznie dokładniejsze odwzorowanie kolorów, balansu bieli i szczegółów cieni na ekranie.

Intuicyjne oprogramowanie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej kalibracji, czy profesjonalnie dostrojonego profilu kolorów, datacolor spyder oferuje łatwe w użyciu rozwiązania. Datacolor spyder oferuje kalibrację jednym kliknięciem oraz interfejs z samouczkiem.

Kalibruj wszystkie swoje monitory

Datacolor spyder umożliwia kalibrację różnych laptopów i monitorów stacjonarnych oraz obsługuje najnowsze technologie wyświetlania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kolory są zawsze dokładne, niezależnie od tego, na którym z komputerów lub monitorów pracujesz.

Dzięki opcji SpyderProof możesz na własne oczy zobaczyć różnicę przed i po kalibracji. Wystarczy jedno kliknięcie, aby porównać kolor swojego monitora przed i po kalibracji i ocenić najważniejsze niuanse. Można to zrobić za pomocą specjalnych obrazów Datacolor lub przesyłając swoje ulubione zdjęcia.

Sterowanie oświetleniem otoczenia

Datacolor spyder posiada wbudowany czujnik światła otoczenia, który może mierzyć światło w pomieszczeniu przez cały dzień, umożliwiając dostosowanie jasności i kontrastu wyświetlacza do idealnego poziomu. Oprogramowanie może ostrzegać o konieczności ponownej kalibracji lub zrobić to automatycznie, korzystając z niestandardowych profili opartych na poziomie oświetlenia.